Як часто в Україні відкриваються нові курорти? Точна статистика нам невідома, але гадаємо, ви погодитесь з тим, що нечасто. Проте “Буковиця” з’явилась на туристичній мапі України зовсім недавно: у 2016 році. Для гостей комплексу це означає, що їм пропонують найсучасніше обладнання, техніку та сервіс. Вся спецтехніка — від провідних міжнародних виробників, вона прийде до вподоби найдоскіпливішим критикам. Для осніження і формування профілю трас у “Буковиці” використовують чи не найкраще обладнання у країні…
Гірськолижні траси та витяги
Регіон Борислава має славетне спортивне минуле. Хоча зараз він асоціюється, переважно, зі спокійним відпочинком у Східниці, колись тут тренувались переможці чисельних спортивних змагань. Ви можете відчути себе справжнім гірськолижним гуру, відвідавши одну з двох місцевих трас. Траса №1 має довжину у 1 000 м, а траса №2 сягає 900 м. І керівництво курорту не планує спинятися на цих двох трасах… Туристи користуються трьома витягами, один з яких — навчальний витяг для дітей. Вартість одного підйому — від 10 до 20 гривень.*
Щодо згаданого нами обладнання для осніження трас, ГК “Буковиця” використовує техніку від провідних виробників світу. Для ущільнення снігу тут є машини Prinoth, а також снігові гармати від SMI, труби та насоси від Alvenius та Caprarі відповідно. Молодий курорт прагне бути не лише безпечним, але й комфортним. Навіть свій розвиток тут бачать не в тому, щоб зібрати якомога більше туристів, — стратегія полягає у тому, щоб забезпечити найкращі умови для тої чисельності гостей, яка вже є. Отже не дивно, що власники дбають про кожну дрібницю. Тут уважно ставляться до всього, навіть до того спорядження, яке здається у прокат. Якщо ви не перший рік катаєтесь, то вже звикли до потертих лиж і черевиків, що їх зазвичай пропонують відвідувачам. Так от забудьте. У “Буковиці” пропонують лижі та сноуборди від брендів, які оцінять навіть досвідчені гірськолижники.
Якщо ви завжди мріяли підкорити схили, але не знаєте, як почати, — не відкладайте поїздку до “Буковиці”. Курорт пристосований не тільки для досвідчених лижників, тут можна навчитись “з нуля” чи вдосконалити власні навички. До послуг прихильників активного відпочинку і спорту — гірськолижна школа.
Як дістатись?
“Буковиця” знаходиться у Львівській області, між Трускавцем та Східницею. До Трускавця лише 4,8 км, до Східниці — 16,4 км. На практиці це означає, що вам не доведеться опановувати автостоп чи довго чекати на транспорт: найближчий залізничний вокзал — у тому ж таки Трускавці. Оскільки це відомий курорт, залізничні шляхи з’єднують його не тільки зі Львовом, але і з іншими великими містами: Києвом, Вінницею, Дніпром. Можна дістатися Трускавця залізницею, а вже звідти вирушити прямим автобусом до Борислава. Зі Львовом також є пряме автобусне сполучення. Шукайте бус до Борислава чи Східниці, але опинившись у Бориславі, ви будете у 1,9 км від курорту, тож доведеться трохи пройтись. Звісно, якщо у вас немає власного авто.
Якщо ви хочете провести на сніжних схилах “Буковиці” кілька днів, бронюйте готелі у Бориславі, Трускавці або Східниці. Деякі санаторії організують трансфери до комплексу, тому, якщо ви не захоплюєтеся пішими прогулянками, уточнюйте при бронюванні номеру, чи можна розраховувати на зручний трансфер.
* Ціни актуальні на зиму 2016-2017 років.
Гірськолижний курорт красія тільки починає розвиватись. В Буковелі краще розвинена інфраструктура, але ціни тут явно нижчі. Спробуйте тут відпочити, вам має сподобатись))).